Hakkımızda

Güncelleme: 14 Mart 2016, 20:30

     Şirketimiz 1998 yılında şahıs şirketi olarak Caddebostan'da kurulmuş olup 2000 yıllarda emin adımlarla şirketleşme yolunda ilerlemiştir. Genellikle devlet ihalelerinde başarılı çalışmalara imza atan şirketimiz , Yabancı ve yerli finans ortakları ile: 2004 yılı itibarı ile yap sat, taahhüt ve taşeronluğun  yanı sıra Özellikle Kemerburgaz Göktürk'te Toplu Konut Site projelerine ve 2013 yılında Bağdat Caddesinde Butik Konut Projeleri için yoğun çalışmalara  yönlenelerek son yılların en gözde ve güvenilir inşaat şirketleri arasındaki yerini almıştır. 
   

      DOĞA MARİN YAPI ; genç, dinamik ve tecrübeli ekibi ve ödüllü Mimarları ile yaptığı her proje veya üretimde gelişen teknolojiyi kullanarak her zaman daha iyisini üretmeyi ve  üretimlerinin referans olarak bundan sonraki projelerde de yol göstermesini prensip edinmiştir. Bu doğrultuda yapılan her üretimde biraz daha büyümeyi, gelişmeyi ve sektördeki  yenilikler de öncü olmayı, projelerinde nostalji ve medeniyeti birleştirmeyi, önce insan mutluluğunu benimseyerek müşterilerimizin beklentilerini yükseklere taşımayı  ilk hedefi olarak belirlemiştir.
     

     Her DOĞA MARİN YAPI  projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek sosyal yaşam alanlarından oluşur ve insanlara konut satmaz ‘’ sosyal yaşam alanları ‘’  sunarak doğal, güvenli, ve estetik yaşam alanları sunan  DOĞA MARİN YAPI  bu anlayışla konut branşları konusunda uzmanlaşmış ve bugün Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Şirketimiz gerçekleştirdiği projelerde ‘’ DOĞA ve  MARİN PARK ‘’ tescilli  markalarını kullanmaktadır.

 

Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu  Murat AMAN dır