DOĞA MEŞE PARK EVLERİ

Detaylar

İşveren: Arsa Sahipleri
Proje Yeri: Göktürk KEmerburgaz İSTANBUL
Sözleşme tarihi: 26/03/2005
Bitiş tarihi: 26/04/2007

Proje ait resimler


DOĞA MEŞE PARK EVLERİ

Kemerburgaz Göktürk mevkiinde tasarlanan DOĞA Park Meşe Evleri , meşe avlusuna dönük çatı katlarında gökyüzüne açılan dubleks daireleri ile 4-5 katlı yapılardan oluşmuş. Projenin ana özelliklerinden biri havuzla ve sosyal tesisle desteklenen meşelik.

Tüm yaşam mekanları boydan boya cam sürgülü doğramalarla balkonlara, teraslara ve meşelik avlusuna açılmakta. Konutlarda avluya ve servis yoluna açılan dolaşım sistemleri en kolay ve keyifli kullanımı sağlamak üzere tasarlanmış. Yapı tiplerinde ve planlamalarında sadelik ve kullanışlılık temel prensipleri oluşturmuş.

Yeşil alan içerisinde sadelik ve kullanışlılık prensipleri üzerine 13.254 m2 Arsa üzerine yapılan DOĞA Meşe Park projesinde 115 metrekare ve 395 metrekare arasında değişen 19 farklı tipte toplam 121 konut bulunuyor.

Fitness, cafe, spor olanakları, açık yüzme havuzu ile çağdaş yaşam olanakları sunulan DOĞA Meşe Park  'ta gün boyunca meşe ağaçlarının serinliği ve yaprak seslerinin sakinliği hissedilebiliyor. Sitede yeraltında konumlandırılan otoparklar sayesinde trafik gürültüsünden uzak, sakin ve keyifli bir yaşam sürdürülüyor. Proje 2005 yılında sahiplerine teslim edilerek yaşam başlamıştır

Ayrıca yeşil alandan maksimum yaralanmak ve site içi araç trafiğini önlemek amacıyla yer altına inşa edilen otopark dışında fitness, cafe, spor olanakları, çok amaçlı salon ve açık yüzme havuzu gibi sosyal tesisler bulunmaktadır.

Yaşayanlarına yaşama sevinci, temiz hava, yemyeşil ormanlar ve bol güneş sunan Kemerburgaz, yepyeni bir site anlayışına kavuşuyor