DOĞA FERİLOFT-FERİKÖY

Detaylar

İşveren: Arsa Sahipleri
Proje Yeri: Feriköy İSTANBUL
Sözleşme tarihi: 26/04/2010
Bitiş tarihi: 26/04/2012

Proje ait resimler


DOĞA FeriLoft

     DOĞA tarafından Şişli Feriköy'de 4 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen  DOĞA Feriloft , 18.680 metrekare inşaat alanına sahip. Proje A1-A2-B-C-D olmak üzere 5 farklı blokta toplam 165 daireden ve sosyal tesisten oluşuyor. A1 ve A2 bloklarda 15 farklı tipte olmak üzere toplam 74 daire bulunuyor. Alanları 50 ile 202 metrekare arasında değişiklik gösteren daireler 1+1 ve 3+1 tipinde inşa edildi. B blokta 51 daire, C blokta 18 daire, D blokta 22 daire bulunuyor. Aralık 2009'da satışlarına başlanan projede şu ana kadar 100 konutun satışı gerçekleşti. Aralık 2010'da teslim edilmeye başlanan ve 40 daireden oluşan C-D bloklarda yaşam başladı.  Doğa Feriloft profesi yeni açılan tünel noktasına yakın bir konumda bulunuyor. B blok zemin katında yer alan sosyal alanlarda, cafe-bar, TV odası, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness salonu bulunuyor. 

     

     DOĞA FeriLoft: Yarının İstanbul'una yaraşır, özgün bir proje... Feriköy'ün en merkezi noktasında yükselecek olan FeriLoft, semtin yakın gelecekteki yeni sembolü olacak.  DOĞA FeriLoft, Feriköy'ün en merkezi noktasında konumlandırılacak 5 Konut bloğundan oluşuyor. Projede, 1. etap konutları için 2 Blok 40 daire, 2. etap konutları için ise 3 Blok 155 daire ayrılıyor. 56 m2 stüdyolardan, 200m2 3+1 lere kadar değişen 34 farklı tip dairelerde Feriloft farkını yaşayacaksınız..  FeriLoft'ta yaşam 2010 yılı sonunda başladı!

     

     Modern, dinamik bir mimari anlayışıyla tasarlanan FeriLoft, şehrin soğuk ve betonarme binalarından uzak, ahşabın doğallığını ve sıcaklığını yansıtan, aynı zamanda minimalizmi koruyan bir mimari olarak tanımlanıyor. FeriLoft, Feriköy'ün gelecekte en önemli görsel referansı olmaya aday...  DOĞA FeriLoft , sunacağı sosyal yaşam alanları ve genç, modern hayat tarzı ile Feriköy'ün geleceğine önemli katkı sağlayacak.  

     

     DOĞA FeriLoft, İstanbul Kentsel Dönüşüm Planı içerisinde Feriköy'ün geçmiş değerlerinin yeni bir yorumla geleceğe taşınması bakımından son derece önemli yapı taşlarından birini oluşturuyor. Semtin merkezinde, modern ve 21.yüzyıla ait bir mimari anlayışı ile yükselecek olan FeriLoft, bir yerleşim merkezi olmanın ötesinde sunacağı sosyal yaşam alanları ve genç, modern hayat tarzı ile de Feriköy'ün geleceğine önemli katkı sağlayacak.  DOĞA FeriLoft, doğayı bina içerisine taşıyan mimari çözümleriyle çok keyifli bir yaşam tarzı sunuyor. DOĞA FeriLoft  'a hayat veren mimar Hakan Habif, modern, şehirli, doğal malzemelerden destek alan aydınlık bir yaşam alanı tasarladı. Ahşap kaplı iç bahçe alanları,

       

     Farklı bölgelerde kullanılan metal detaylar, ışığı buyur eden geniş camlar, betonarme - karkas bina bloklarına doğal ve modern bir karakter sağlıyor.  Blokların arasında konumlandırılan keyifli iç bahçe alanı, daire sahiplerine sosyal aktivite ve eğlence imkânı sunuyor...FeriLoft: şehrin merkezinde çok farklı bir konfor anlayışı..."FeriLoft, şehrin merkezinde "exclusive" hizmet almak isteyenler için ideal bir adres olacak.", Giriş Lobisi, Kütüphane, Cafe-Bar, TV Odası, FeriLoft'ta spor keyfini doyasıya yaşayacaksınız...   Aydınlık Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Salonu, Pilates Stüdyosu, Jakuzi, Sauna

Adres: Yayla Mahallesi, Cinderesi Sokak Feriköy / Şişli