Bağdat caddesi için 20.000.000 USD ayırdık.

09 Şubat 2014, 00:54

DOĞA MARİN YAPI  Bağdat caddesi için 20.000.000  ayırdı 
Bağdat caddesinde yeni ve güçlü firmalara ihtiyaç olduğunu fark eden MARİN YAPI aynı anda 20 adet projeyi yapabilecek Finansı ayırdı Marin Yapı kısa sürede bölgede kendinden bahsettirmeyi planlıyor...

Bağdat caddesindeki sınırlı sayıdaki Müteahhit firmanın elleri dolu olduğu için Bölgede yeni ve güçlü firmalara ihtiyaç olduğunu fark eden MARİN YAPI  aynı anda 20 adet projeyi yapabilecek finansı ayırdı, üstelik her projesi  için Banka Teminat mektubu verebilen Doğa Marin Yapı kısa sürede bölgede kendinden bahsettirmeyi planlıyor.

Kentsel Dönüşüm sonrası Bağdat Caddesine yatırım yapma kararı alan  Doğa Marin Yapı  Bağdat caddesinde yaklaşık 80 ayrı bina ile kat karşılığı görüşmelerini sürdürüyor, şu an da 3 bina ile binadadaki   3/2 çoğunlukla anlaşarak DEPREM TESTİ yaptıran Doğa Marin Yapı nın Sloganı ise ‘’ Eski evi getir , Yeni evi götür. ‘’. 

Daire m2 lerinin küçülmesini istemeyen Mal Sahipleri için de  Kentsel Dönüşüm kredisi ile de Bina sahiplerine yardımcı olarak mevcut m2 lerinde bina yenileme işini de TAAHHÜT olarak  üstlenen Marin Yapı bu konuda da Bağdat Caddesi sakinlerinden gelecek talepleri bekliyor.